Raha säästmine

Säästukokkuvõte APRILL

Maikuu on juba poole peal aga siiski panen kirja ka möödunud kuu tulude-kulude kokkuvõtte, mis tuleb suhteliselt lühike. Aprill polnud kohe üldse säästmise mõttes edukas! Me ei pannud mitte midagi kõrvale ning samuti olime reisi tõttu sunnitud sealt no-matter-what” kontolt hoopis raha välja kandma. Küll aga panime selle koheselt maikuus tagasi aga kulutused olid aprillis kohe kindlasti LIIGA suured. Nagu eelmisest reisipostitusest selgub, laristasime kogu puhkuse peale 1898,27 eurot – aga no “once in a lifetime” võib seda endale lubada!

Samuti ei pannud me ehituseks mõeldud kontole midagi kõrvale, kuid lastele sai tellitud mänguväljak, mille sissemakseks kulunud raha (300 eurot) võib sellesse patta arvestada. Maksime aprillis ka ära kuivati viimase osamakse ning seega ka see väljaminek 179 eurot saab ehituskonto alla mõelda. Siinkohal kiidangi Kaup24 veebipoe Slice3 maksevõimalust, mis tähendab, et saad ilma lisatasudeta (pole intressi ega lepingutasu) toote hinna kolme kuu peale ära jaotada. Meie ostsime niimoodi pesukuivati – ei pea korraga kõike summat välja käima ja samas pole mingeid lisatasusid.

Aprillikuu kohta ei saa ma tuua ülevaadet, palju meil toidu peale kulus, kuna osaliselt laristasime ikkagi meeletult toidule ka reisil olles. Küll aga hoidsin ma kuu alguses ehk enne reisi suhteliselt palju toidu pealt kokku. Ei tellinud e-poest toitu suuremal hulgal koju, vaid käisin poes mõne paari asja järel ja tühjendasin kappe, sügavkülmikut. Samuti käisime lastega hoopis poe asemel pigem turul ja saime oma vajaliku kraami sealt.

Nüüd maikuust võtame end ikka taas ilusti kokku ja saame uuesti järje peale. Kuidas teil säästmine läheb?

Loe veel ka...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga