Raha säästmine

Säästukokkuvõte JAANUAR

Hurraa! Jaanuarikuuga oleme enda no-matter-what kontole ehk säästupuhvrisse kogunud 196,95 eurot. Vajalik oli koguda iga kuuga 165,46 €, seega oleme ennast ligi 30 euroga ületanud. See 196,95 eurot on tulnud siis toidupoe ja kütteraha arvelt, samas on sinna kogunenud raha ka digikassa süsteemi järgi pangakaardi kasutamisel.

Kuna olime põhimõtteliselt ühe terve nädala kõik koos kodus haiged ja seega auto seisis terve nädala  lume all ning ka issi on meil merel tööl, siis hoidsime kindlasti juba sellega küttekulu pealt palju kokku. Enne haigeks jäämist tankisin autopaagi täis ja veebruarikuu alguseks oli kõvasti üle poole veel alles.

Jaanuarikuu jooksul saime ehitamise kontole kõrvale panna ka 398,22 eurot. Kohe, kui meil issi on koju jõudnud, siis tuleb sinna veel veidi raha juurde panna ja ära osta teise korruse laematerjal.

KÕRVALE SAI PANDUD JAANUARIS KOKKU 595,17 €

PS! Jaanuaris käisime lastega väljas söömas või võtsime koju süüa kaasa 4 korral. Poes käisin reaalselt 2 korda, e-poest tellisin toidu 4 korda. Endale ostsin Humanast 3 riideeset kogusummaga 9 eurot! Toidupoe kulutuste hulka kusjuures kuulus ka minu sünnipäevalaua menüü mitme pudeli veiniga. Eelarvesse jäi ka 2 sünnipäevakingitust.

Kuidas teil jaanuarikuus säästmine läks?

Loe veel ka...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga