Raha säästmine

Säästukokkuvõte MÄRTS

Märtsikuu polnud säästmise mõttes väga edukas, kuid suutsime eesmärgi siiski täita ja enda säästupuhvrisse vajalikud 165,46 eurot kõrvale panna.

See kuu oli palju poodides käimist ja nii-öelda laristamist, seega mõtlesingi seekord välja tuua summaliselt, et palju toidupoes ka väikeste ostudena raha kulus.

e-Selver: 61,36 €
e-Selver: 63,65 €
e-Selver: 84,86 €
Rimi: 11,41 €
Konsum: 16,09 €
Kanpol: 23,23 €
Maxima: 18,60 €
Maxima: 9,73 €
Maxima: 7,18 €
Konsum: 7,37 €
Maxima: 12,04
Kanpol: 33,32

Nagu näha, siis oleme märtsis liialt palju poes käinud aga samas mõned ostud on olnud tõesti millegi puudumise tõttu olnud. See kuu pidasime ka mängutoas Erki sünnipäeva, mille jaoks tegin ise kartulisalati ja küpsisetordi ning ka kõik need sünnipäeva jaoks söögikulud on siia kokku arvestatud. Seega märtsikuus kulus meil toidupoodides kokku 348,84 €. Nii et siit sai sääsetud 51,16 eurot.

Küll aga saime kütuse pealt palju kokku hoida. Toomast polnud ka põhimõtteliselt kodus, mõned päevad vaid kuu alguses, ja seega olime rohkem kodus paiksed. Kütuse peale kulus märtsis 66 €. Seega siit sai säästetud 44 eurot.

Ülejäänud säästupuhvri täitmine läks lihtsalt pangakontolt hoiusele ja õnneks saime summa ilusti kokku. Küll aga ei pannud me ehitamiseks mõeldud kontole see kuu väga palju – kõigest 89,64 eurot. Aga seda kõike puhkuse pärast! Nimelt otsustasin mina ühel laupäeval, et nüüd aitab, et võtame Toomasega lõpuks aega meile kahele ja lähme kuskile puhkama. Rääkisin Tommile idee ära, rääkisin ka vanaemadega kuupäevad paika, et nemad siis lastega oleks, ja ostsingi lennupiletid ära! Elus esimest korda saan siis mina lennukiga lennata ja kuskile  kaugemale reisida. Ma ootan seda puhkust täiega, sest saame lihtsalt kahekesi nädalakese koos olla ja sooja ilma nautida. Kuna aga märtsikuu ehituseks mõeldud raha läks lennupiletite jaoks, siis aprilli oma läheb ilmselt majutuse ja seal elamise-olemise jaoks. Aga endale tuleb ka elus midagi lubada, eks!

Kuidas teil märtsis säästmine läks?

Loe veel ka...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga