Raha säästmine

Säästukokkuvõte VEEBRUAR

Jällegi on aeg vaadata üle meie pere pangakontode väljavõtted ja lugeda üle kõik tšekid. Kohe näha, et Toomas on kodus – kulutusi, käimisi, tegemisi on meeletult palju. Hea on aga see, et oleme veebruarikuuga siiski enda no-matter-what kontole ehk säästupuhvrisse säästnud 165,46 eurot nagu planeeritud

Veebruarikuu alguses panin ehitamise kontole kõrvale veel ka 350 eurot. Sinna kogunenud summadest ostsime Elli tuppa väikese lastelaua koos tooliga, teise korruse jaoks vajaliku puidumaterjali ja seinavärvid ning alla korrusele Ikeast 6 mööblieset (buduaari laua + tooli, kaks kummutit, kaks öökappi, esikusse jalatsikapi). Kokku kulutasime sellelt kontolt veebruaris 991,71 €, mis on küll üüratu summa, aga kõik siiski enda kodu jaoks! Sellega sai see konto põhimõtteliselt ka nulli ning ootab märtsikuu rahasüsti.

PS! Kulutusi oli see kuu palju! Toomas põdes samuti nüüd gripi läbi ja seetõttu sai tervele perele mõnusa summa eest gripirohtusid osta. Samas oli ka autoga sõitmist palju ja kogu planeeritud kütteraha läks ära – sinna sisse jäi ka 355-kilomeetrine reis Läti Ikeasse. Veebruaris käisime väljas söömas või võtsime koju süüa kaasa 7 korral – Toomasel on isud. Poes käisin reaalselt 6 korda (väikesed pisiostud), e-poest tellisin toidu 4 korda (nädalaostud ning ostukorvi suurus jäi vahemikku 54-74 €). Ostsime Toomasega endale 16 riideeset kogusummaga 49,01 eurot! Sõbranna käest sain endale 50 euroga tutikad Nike Air Max papud. Eelarvesse jäi ka 2 sünnipäevakingitust.

Kuidas teil veebruarikuus säästmine läks?

Loe veel ka...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga