Kõik muu

Massaaži kellelegi? Pranamat ECO ***

Koostöö raames saime endale ühe kihvti Pranamat ECO massaažimati ja -padja, mille kasutamine peaks ära hoidma igasugused lihasvalud, leevendama stressi ja unetust, andma energiat jms. Katsetasime mõne nädala jooksul seda matti ja patja Toomasega koos ja siin on meie arvamus ja ülevaade sellest tootest.

Mis on Pranamat ECO?

Pranamat ECO on punktmassaaži matt ja padi. See on loodud meeskonna poolt, kuhu kuuluvad tervisespetsialistid, joogaprofessionaalid, ettevõtjad ja disainerid ning nende eesmärk on luua innovatiivseid ja keskkonnasõbralikke tooteid, mis toidavad keha ja vaimu. Toodete disain on inspireeritud loodusest – sümmeetria, vorm, värvid. Samuti on kasutusel olevad materjalid ka kõrgkvaliteetsed, naturaalsed ja ökoloogilised:

  • 100% hüpoallergeenne ja ökoloogiline HIPS plastik
  • linane kangas, mis on toonitud naturaalse hüpoallergeense värviga
  • kasutatud on 100% puuvilla naturaalseid kookoskiude

Mille jaoks on see massažimatt hea?

Punktmassaaži põhiline eesmärk on valu leevendamine (lihas-, pea-, närvivalu) aga selle mati kasutamisega saab parandada ka enda unekvaliteeti, tõsta keha energiataset, vabaneda tselluliidist ja stressist.

Kuidas Pranamat ECO matti ja patja kasutada?

Tavapärane kasutamine peaks olema 15-30 minutit päevas lihtsalt seal peal selili lamades. Kui kannatad, siis ikkagi palja ihuga. Küll aga võib selga jätta ka õhema pluusi, mille läbi siiski puntkmassaž samuti toimib. Mati kasutamiseks on ka teisi viise ja võimalusi. Näiteks mina kasutan seda ka töö juures kontoritoolil istudes ning kodus tugitoolis hommikukohvi juues. Seal peal võiks seista ka paljaste jalgadega või ka maas olles vaid jalgadele massaaži teha. Näiteks peaks Pranamat ECO mati regulaarne kasutamine jalgadel andma 30 päevaga visuaalseid tulemusi tselluliidist vabanemise kohta. Unekvaliteedi parandamiseks soovitatakse matti ja patja kasutada näiteks 30 minutit enne magamaminekut.

Mida meie arvame?

Esmapilgul ei osanud ma sellest tootest midagi arvata – tundus käega katsudes liiga terav ja ma ei arvanud, et ma kunagi seda palja naha peal suudaks proovida. Kui aga sinna peale juba lamama saan, siis on see “valu” haiglaslikult hea, et selline mõnna tunne on ja nagu ei tahakski püsti tõusta. Kindlasti proovin ma ka selle “tselluliidist vabanemise” lubaduse ära. Ka Toomas oli mitmeid õhtuid matil täiesti ilma riieteta nii selili kui ka kõhuli ning ta oli pärast auke täis. Tema arvamus mati kohta on samuti positiivne – “Alguses harjumatu aga pärast on selline hea soe tunne!”.

Kuni 28. juulini kehtib ka Pranamat ECO veebipoes sellele tootele sooduskood MEIEELUILU,
millega on soodustus komplektile -20% ja matile või padjale eraldi -15%.

Loe veel ka...

1 Comment

  1. Triin says:

    Mul on see ja ma armastan seda!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga