Koristamine

Kuidas puhastada veekeetjat kõige lihtsamini?

1 (2)Ei taha reklaamida spetsiaalselt katlakivieemalduseks mõeldud keemiat, kuna poest võib osta neid lõpmatuseni, ning kuna eesmärkiks on saavutada kõige lihtsam, tõhusam ja odavaim viis, siis siin see on – SIDRUNIHAPE.

Tean, et tavapäraselt kasutatakse ja varem kasutasin ka mina katlakivi eemaldamiseks äädikat, kuid äädika lõhn on mulle vastumeelt ning seda moodust kasutades, siis jäi mulle alati tunne, et äkki on järgmine kord teel äädika maitse juures. See pani mind pärast katlakivieemaldust veekeetjat veel mitu korda puhta veega üle loputama. Siis aga kuulsin sidrunihappest, mida olen veekeetja puhastamiseks kasutanud juba pea 4 aastat.

Protsess on lihtne! Lisa veekeetjasse vesi ja paar lusikatäit sidrunihapet. Lase veel ühe korra ära keeda, kalla vesi välja ja vajadusel korda protsessi. Kõige lõpus keeda läbi puhas vesi.

111 222 333Tegin selle protsessi läbi ühe mitmeid nädalaid puhastamata veekeetjaga ning seega tuli protsessi korrata, kuid lõpptulemus oli suurepärane. Sidrunihappe leiad toidupoe maitseainete riiulist ning see maksab vaid 0.30 € – 0.50 €.

Loe veel ka...

2 Comments

  1. Laura says:

    Ohhhooo, nii põnev, seda meetodit ei teadnudki. Katsetan kohe järele 😄

    1. Marie says:

      Minu jaoks parim viis veekeetja puhastamiseks! Puhastan nii ka kohviaparaati 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga