Koristamine

Sidrunhape – parim viis katlakivi eemaldamiseks veekeetjast ja kohvimasinast

1 (2)Ei taha reklaamida spetsiaalselt katlakivieemalduseks mõeldud keemiat, kuna poest võib osta neid lõpmatuseni, ning kuna eesmärkiks on saavutada kõige lihtsam, tõhusam ja odavaim viis, siis siin see on – SIDRUNHAPE.

Tean, et tavapäraselt kasutatakse katlakivi eemaldamiseks äädikat, kuid äädika lõhn on mulle vastumeelt ning seda moodust kasutades jäi mulle alati tunne, et äkki on järgmine kord teeveel äädika maitse juures. See pani mind pärast katlakivieemaldust veekeetjat veel mitu korda puhta veega üle loputama. Siis aga kuulsin sidrunhappest, mida olen veekeetja puhastamiseks kasutanud aastast 2010. Sidrunhape on naturaalne ja keskkonnasõbralik aine, mida saab kasutada katlakivi eemaldamiseks veekeetjatest, kohvimasinatest, pesumasinatest, triikraudadest, segistitelt, kraanikaussidest ja igalt poolt mujalt.

Kuidas kasutada sidrunhapet katlakivi eemaldamiseks veekeetjas?

Protsess on lihtne! Lisa veekeetjasse vesi ja paar teelusikatäit sidrunhapet. Lase veel ühe korra ära keeda, kalla vesi välja ja vajadusel korda protsessi.

111 222 333Tegin selle protsessi läbi ühe mitmeid nädalaid puhastamata veekeetjaga ning seega tuli protsessi korrata, kuid lõpptulemus oli suurepärane.

Kuidas kasutada sidrunhapet katlakivi eemaldamiseks kohvimasinas?

Kohviaparaadi puhastamisel lisan antud vee ja sidrunhappe segu kohvimasina veepaaki ja teen puhastusprotsessi kohvimasina juhendi järgi läbi.

Kust saab sidrunhapet osta?

Sidrunhappe leiad väiksemas koguses tavalise toidupoe maitseainete riiulist, kuid ise soovitan seda osta suuremas koguses, sest sidrunhappe kasutamisvõimalused majapidamises on lõpmatud.

Loe veel ka...

2 Comments

  1. Laura says:

    Ohhhooo, nii põnev, seda meetodit ei teadnudki. Katsetan kohe järele 😄

    1. Marie says:

      Minu jaoks parim viis veekeetja puhastamiseks! Puhastan nii ka kohviaparaati 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga