Organiseerimine

Patareide organiseerimine

Mitte, et kõigil peaks kodus nii palju patareisid olema… Aga minul kahe lapse kõrvalt on nüüdseks palju selliseid mänguasju, kuhu neid ikka ja jälle vaja on. Peale mänguasjade vajavad meie majas patareisid ka telekapult, kaal, köögikaal, termomeeter, topieemaldaja, sildistaja jms. Hea, kui varud ilusti olemas ja kindlas kohas lihtsalt leitavad.

Ostsin selleks otstarbeks Magaziini poest ühe väiksema karbikese (maksis mõne euro), kuhu kõik sektsiooniti ära sain sorteerida. Sildistajaga tegin peale ka vastavad sildid, et kohe õige asja üles leiaks. Vanade kasutatud patareide jaoks on mul eraldi karbike seal samas, mida tühjendan, kui see täis saab – võtan toidupoodi minnes kaasa ja jätan need selleks ettenähtud kogumiskasti. Isa käest sain kunagi ka ühe vajaliku abimehe patareide mõõtmiseks. See aitab kontrollida, kas patarei on tühi või täis. Minu jaoks vajalik vahend, kui patareid peaksid kogemata sassi minema.

Loe veel ka...

3 Comments

  1. Mina vahetasin aastaid tagasi kõik patareid akude vastu välja. Ökonoomsem ja kindlasti ka säästlikum, igatepidi, eriti kui tehnikat majas on palju :)

  2. Tere

    Niimoodi nagu on pildil AA lahtris ja AAA lahtris ei tohi hoidistada kahjuks. See võib põhjustada patereide lühiseid ja lekkimisi.

    1. Marie says:

      Aitäh info eest! Siiani pole lühist või lekkimist toiminud aga võtan info teadmiseks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga