Lõhnakuulid toovad hea lõhna pikaks ajaks!

Joik lõhnakuulid

Kas sina oled kuulnud Joiki ägedatest lõhnakuulidest? Mina igatahes ei olnud, kuid mul oli võimalus neid proovida ja katsetada ning mulle need väga meeldivad. Lõhnakuulid on luksuslikud, jätkusuutlikud ja korduvalt kasutatavad.

lõhnakuulid on jätkusuutlikud

Kui juba aastal 2011 tuli Joik välja plastkuulikestest lõhnapärlitega, siis aja möödudes nähti nende puhul siiski plastiku vähendamise vajalikkust. Kuskil aasta tagasi tuli Joik välja nende uuendatud puidust lõhnakuulidega, kuid mina avastasin need enda jaoks alles nüüd. Välimuselt luksuslikud, tootmiselt jätkusuutlikud ja kasutamise osas korduvalt kasutatavad lõhnakuulid on nüüdsest nii minu magamistoas kui ka autos – kiidan ning soovitan neid ka teistele.

Joik lõhnakuulid

Ma ei ole üldse selline lõhnade ostmise inimene. Kui ma aga avastan enda jaoks mingi väga hea asja, siis jään seda kindlat toodet kasutama pikaks ajaks. Seega lisaks enda ühele teisele lemmikule ruumilõhnastajale on minu kodus ja autos nüüd ka Joik puidust lõhnakuulid. Lisaks lõhnale annavad nad ruumile juurde ka visuaalset ilu. Puidust lõhnakuulid sobivad väiksemate ruumide lõhnastamiseks ning seega on mul need kuulid nii magamistoas kui ka autos. Magamistoas hoian ma neid enda kummutikapil ja autos peegli küljes. Tuppa astudes või autosse istudes saangi mõnusat greibi- ja mandariinilõhna nautida.

Lõhnakuulid

Lõhnakuulid on tehtud eestimaisest kasepuidust

Mulle meeldib nende kuulide puhul see, et toorainena on kasutatud eestimaist kasepuitu, mis pärineb puidutööstuse jääkidest. Samuti on neil olemas ka täitepudelid, millega lõhnapärleid uuesti lõhnastada. Vajadusel piisabki sellest, kui tilgutada kuulidele täitevedelikku, neid siis klaaspurgis loksutada ja lasta vedelikul kenasti sisse imbuda.

Joik lõhnakuulid
Kasutan lõhnakuule ka riiete lõhnastamiseks

Täna algas Joiki enda e-poes kõikidele tootele ka sooduskampaania! Kui oled huvitatud, siis lippa nende e-poodi, pane ostukorvi enda lemmiklõhnaga lõhnakuulid ja kindlasti lisa sinna ka täitevedelik.


Tutvu ka teiste enim loetud blogipostitustega

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.