Kursus “KORRASTADES ELU KORDA” 2022

0 out of 5

329,00

Category: Kursused

Kirjeldus

Virtuaalne kursus “Korrastades elu korda” algab 2022. aasta 17. jaanuaril ning kestab kuni 27. märtsini ehk seega 10 nädalat. See lahtivõetuna tähendab, et igal nädalal avaneb Sulle eraldi moodul, mille alt näed Sa erinevaid õpetlikke, motiveerivaid ja suunavaid videoid, mis aitavad Sul enda kodu ja elu ära korrastada. Sinna juurde annan ma Sulle igal nädalal ka kodutöid, mis aitavad Sul enda elu iga valdkond ja kategooria korda seada, mis omakorda aitavad Sul kursuse lõpetamisel enda elu elada just nii, nagu Sa oled seda alati soovinud. Sul peab olemas olema vähemalt soov ja eesmärk seda teha!

Kursus toimub grupis ja seega on Sul oma väike tugigrupp, kus saame teineteisele motivatsiooni jagada ning samuti on meil iganädalased Zoomi kohtumised. Kursusel jagavad enda teadmisi ka vähemalt 4 külalisesinejat. Boonusena õpetan Sulle nädalaplaani ja ka päevaplaani (UUS!) kasutamist, et saavutada enda eesmärke ja olla palju produktiivsem.

 

Kursuse kava:

Nädal 1: Sissejuhatus (ootused, eesmärgid, takistused)

Nädal 2: Korrastamine (korrastamine üldiselt, KonMari meetod, produktiivsus ja planeerimine)

Nädal 3-7: Hakkame korrastama (erinevate kategooriate järgi samm-sammuline korrastamine)

Nädal 8-9: Digikorrastus (pilveruumi, elektronpostkasti, dokumentide, sotsiaalmeedia, kontaktide, rakenduste, piltide ja videode samm-sammuline korrastamine)

Nädal 10: Korra säilitamine ja koristamine (kuidas säilitada kord, nipid koristamiseks, puhastusvahendite tegemine, lastega korrastamine-koristamine)

 

Osalemine sellel kursusel on investeering endasse, sest kursuse lõpuks oled Sa korrastanud ära enda kodu ja elu ja saad elada sellist elu, nagu oled varem soovinud. Sinu kodu saab olema korras ja seega läheb ka igapäevane koristamine lihtsamalt.

10. jaanuariks tehakse Sulle kursusele ligipääs ja siis saadetakse Sulle ka täpsem info sisselogimise kohta meiliaadressile.

Kui Sul on kursuse kohta täpsustavaid küsimusi, siis võta minuga ühendust!!

 

TAGASISIDE SELLEL KURSUSEL OSALEJATELT:

“Ülisuper kursus! Marie on supertoetav ja positiivne inimene, kes on südamega asja kallal ja tänu kursuse loogilisele ülesehitusele saab kümne nädalaga kodu korda nagu naksti! Lisaks sellele tõstab korras ümbrus ka produktiivsust ning teeb meele rõõmsaks.”
Triin

***

“Kursus oli intensiivne kuid tehtav, tuleb lihtsalt end kokku võtta ja aega planeerida :) Sain palju teadmisi ja oskusi mida kindlasti kasutan ka edaspidi. Mulle väga meeldib, et Marie on entusiastlik ja toetav. Ma arvan, et see on väga oluline, et juhendaja on ise hingega asja juures ja seda Marie ka on. See kursus on kasulik kõigile kes oma koju ja ellu korda igatsevad.”
Mairi

***

“Ma sain palju rohkem sellelt kursuselt kui oskasin oodata
Merje

***

“Olen väga tänulik, et selle kursusega liitusin. Väga palju sai tehtud ning nii armas, et meil selline toetav grupp üksteisele toeks oli! Nii tore oleks edasi suhelda!
Liisi

***

“Esialgu tundus kursus olevat väga pikk ent tegelikult läks see aeg ülikiirelt. Ma olen väga rahul, et otsustasin kursusel osaleda, sest korrastatud ümbrus on minu jaoks toonud palju meelerahu. Mind häiris pikalt, et mul olid süsteemid paigast ning asjad polnud päris nii nagu mulle meeldiks ning see tekitas minus pidevalt ärevust. Nüüd, kus süsteemid on paigas, on mul ka rohkem meelerahu. Aitäh sulle, Marie!
Sille

***

“Panen oma aastatele alati pealkirjad ja 2021 aasta oma oli “Declutter” ehk asjadest vabanemine. Asju on mul kogunenud väga palju, kuna olen viimased 10 aastat elanud kahes või kolmes kodus (ja riigis) samaaegselt. Olin juba eelnevalt läbi lugenud Marie Kondo raamatud ja sügiseks varunud ka karbid ning sildimasina, kuid lükkasin korrastamise algust kogu aeg edasi.. kuni Marie pakkus mulle, et kas sooviksin tema kursusel osaleda. Olin alguses skeptiline, kuna koolitus tundus mulle jälle uue kohustusena minu niigi kiires elus, kuid ütlesin siiski “jah!”. Ma olen selle üle ääretult õnnelik ja pole pidanud oma otsust kordagi kahetsema! Marie kursus on üles ehitatud väga loogiliselt ning sellest on olnud mulle väga suur abi! Kuigi pidasin ennast juba teoorias üsna teadlikuks, olen ikkagi juurde saanud palju uusi teadmisi ja nippe! Kursust rikastavad ka külalisesinejad ning samuti on väga tore olla osa üksteist toetavast grupist, kes teineteisele ideid jagavad ning üksteise edusammude üle rõõmustavad! Natuke isegi kurb on, et koolitus läbi saab.. Ma soovitan Marie kursust tõepoolest kõigile, kuna korras ümbrus toetab ka meie vaimset tervist ja üldist heaolu!”
Katri Teller | Blondcast