SÜSTEEMSUS JA FUNKTSIONAALSUS

0 out of 5

55,00

Korrastamine, süsteemide loomine ja asjade paigutamine vastavalt Sinu vajadustele ja soovidele Sinu poolt soovitud kategoorias või asukohas Sinu kodus.

HIND: 55 €/h*

KESTVUS: 3-7 tundi

* Esimese korrastussessiooni tunni tasumine tagab broneeringu ajalise kinnitamise.

Vabad ajad korrastussessiooni jaoks leiad broneerimiskalendrist.

Category: Korrastamine

Kirjeldus

✔️ Mida teenuse hind sisaldab:

See teenus sisaldab minu personaalset kohaletulekut Sinu soovitud asukohta Eesti mandriosas (saartele kohaletulemise eest lisandub lisatasu). “Süsteemsus ja funktsionaalsus” teenus algab Sinu eesmärkide ja lõpptulemuse visualiseerimisest, projekti ajamahulisuse väljaselgitamisest, eeltöö ja põhitöö tegemisest ja lõpeb konsultatsiooni ja ülevaate andmisest tehtud tööst.

Teenuse sisse kuulub Sinu poolt annetusele antud esemete ja asjade TASUTA äraviimine Uuskasutuskeskusesse.

 

✔️ Mida teenuse hind EI sisalda:

Teenuse hind ei sisalda hoiustamistarvikuid ega sildistamisteenust. See on võimalik eelneval kokkuleppel ja sel juhul lisatakse see summa lõpparvele.

 

Enne teenuse ostmist soovitan broneerida endale 30-minutiline TASUTA veebikonsultatsioon.

Teenuse ostmine tähendab kokkulepitud ajalise broneeringu kinnitamist ja esimese töötunni tasu maksmist. Ülejäänud summa (kas kokkulepitud tasu hinnapakkumise alusel või ajaliselt kulunud tasu teenuse kohta) esitatakse hiljemalt 2 tööpäeva pärast korrastussessiooni toimumist.

KESTVUS: 3-7 tundi. Sessiooni minimaalne kestvus on 3 tundi, maksimaalne kestvus 7 tundi. Iga töötunni kohta arvestan 5 minutit puhkuseks. Näiteks 3-tunnise korrastussessiooni jooksul teen kokku maksimaalselt 15-minutilise pausi.