Kudumine

Kudumine: Liblikamustris beebitekk

img_2505

Kudusin enda naabriplika sünniks talle sooja villase vankriteki imearmsas liblikamustris (ingl “butterfly stitch“), mida on tegelikult väga lihtne kududa. Teki kudumine võttis mul ainult meeletult aega, kuna tegin seda vastavalt tujule. Aega võttis aga asja sai ja nüüd soojendab see tekk kenasti üht armsat pisipreilit.

1

2

Need kaks eelnevat pilti (pärit Pinteresti keskkonnast) annavad parema ülevaate, kuidas seda mustrit kootakse ja leidsin ka YouTube´i õpetusvideo.

img_2496 img_2498 img_2503

Loe veel ka...

2 Comments

  1. Helerin Lehtla says:

    Tahaksin teha samasugust tekki. Mis sorti ja mis jämedusega lõnga/vardad peaksin valima? Meriinovillase? Tahaks soojemat, just talviseks perioodiks. Mis suuruses on tekk, mille Teie kudusite? Mina väga suurt ei tahaks. Võiks olla selline, mida ka vankrikorvis kasutada. Mitu silma peaksin looma? Sellised algaja küsimused said. Aitäh!

    1. Marie says:

      Mina kasutasin 2.5 suurusega villase lõnga, kuna tegin selle kasutuseks enamasti talviseks külmemaks ajaks ja vankritekiks. Teki suurus tuli umbes meeter korda meeter. Dropsil on näiteks Baby Merino lõnga. Samas ka lõngapoest võite müüja käest täpsemalt küsida, millist materjali näiteks nemad pakuvad ja soovitavad lapseteki kudumiseks, et mida antud poes on olemas. Esialgu soovitan vastavate varraste ja lõngaga teha proovilapp ja sealt pealt saate täpsema silmuste arvu arvutada teki kudumiseks. Kui on täpsustavaid küsimusi, vastan meeleldi :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga