Pesupesemine: minu süsteem ja nipid

Pesupesemine: minu süsteem ja nipid

Pesupesemine võib tunduda tavalise kodutööna, kuid tegelikult võib see olla tõeline kunst. Õige lähenemine võib muuta selle ülesande mitte ainult tõhusaks, vaid ka nauditavaks. Täna tahan jagada oma isiklikku lähenemist pesupesemisele, mis hõlmab süsteemi ja mõningaid nippe, mis on aidanud mul seda igapäevast ülesannet lihtsamaks ja ka meeldivamaks muuta.

Digikorrastamine: Sinu elu korrastamise oluline samm

Digikorrastamine: Sinu elu korrastamise oluline samm

Digiajastul on meie elu üha enam digitaalne. Meil on arvutid, nutitelefonid, tahvelarvutid ja palju muud, mis hõlmavad meie igapäevast suhtlust, tööd ja meelelahutust. Selle tulemusena sisaldab digitaalne elu suurel hulgal fotosid, dokumente, e-kirju ja muud. Kui meie füüsiline ruum võib saada korrastatud ja organiseeritud, siis sama peaks kehtima ka meie digitaalse elu kohta. Siin tulebki mängu digikorrastamine.

Kuidas hoida torustikku tipp-topp korras? Tornado on vastus!

Tornado

Kas oled kunagi kogenud äravoolutorude ummistusi ja sellest tingitud ebameeldivusi? Mina igatahes olen! Õnneks on olemas tõhus lahendus, mis mitte ainult ei likvideeri olemasolevaid ummistusi, vaid ennetab ka tulevikus tekkivaid probleeme. Tutvustan sulle Goodpoint Chemicalsi puhastusvahendit nimega Tornado, mida olen nii ummistuse korral kui hiljem ka ennetavalt igakuiselt kasutanud aastaid.

Auto korrastamine: võtmed käeulatusse ja sõidumugavus esikohale

Auto korrastamine

Kas sinu auto sisemus on pigem seapesa või on see korralikult organiseeritud? Kui vastus on esimene, siis võib-olla on aeg võtta hetk ja teha läbi põhjalik auto korrastamine. Korras auto mitte ainult ei paranda sõidumugavust, vaid loob ka positiivse keskkonna nii juhile kui ka kaassõitjatele. Selles blogipostituses jagan mõningaid praktilisi näpunäiteid, kuidas muuta oma auto ruumikorraldus tõhusaks ja esteetiliselt nauditavaks.