NUTI- ja NETIVABA PÄEV!

NUTI- ja NETIVABA PÄEV!

Kas sina oled jälginud, kui palju aega sa igapäevaselt nutiseadmes veedad? Kui jah, siis mis on see ajaline maht, mis sa selleks enda 24tunnisest ööpäevast kulutad? Eks osati on ilmselt see seotud tööülesannete täitmisega, kuid kindlasti kuulub sinna ka aeg lihtsalt sotsiaalmeedias ajaveetmiseks, uudiste lugemiseks jms.

WC-poti puhastamine

WC-poti puhastamine

WC-poti puhtana hoidmine on paljude jaoks muret tekitav töö. Veel eriti, kui kodus on väga rauane vesi. Mina kasutan iganädalaselt WC-poti puhastamiseks kahte kindlat toodet, mis teevad puhastamise lihtsaks, kiireks ja tõhusaks.

Miks osaleda korrastuskursusel?

Miks osaleda korrastuskursusel?

Kas sa tunned, et vajad enda kodu põhjalikuks korrastamiseks motivatsiooni ja tuge? Just selleks on loonud korrastuskursus “Korrastades elu korda”. See ei ole lihtsalt tuim kursus, kus pead vaatama videoid ja et saad vaid infot korrastamise kohta, vaid see on palju enamat…

Ravimite korrastamine

Ravimite korrastamine

Ravimite korrastamine on üks tegevus, mille võiksid kindlasti enda päevaplaani panna ja ära teha. Seda siis juhul, kui sa pole seda juba varem korra ja põhjalikult teinud. Võta see kategooria üks kord ja väga põhjalikult ette ja edaspidi piisab vaid korra hoidmisest ning varude täiendamisest.