Printleht: Kodu puhtaks väljakutse

Printleht: Kodu puhtaks väljakutse

On aeg samm-sammult enda kodu enne jõulukuud puhtaks teha. Selleks lõin ma selle imelihtsa väljakutse, mis tähendab, et igal novembrikuu päeval on vaja ära teha oma kodus üks asi. Mõnel päeval on töö suurem ja ajakulukam, mõnel päeval aga väiksem ja aega kulub vähem. Seame endale aga eesmärgi iga päev see üks asi enda kodus ära teha, et 31. novembriks oleks kodu puhas ja jõulukuuks valmis.

Retsept: Üleööpuder

Retsept: Üleööpuder

Üleööpuder on alati minu jaoks veidi imelik tundunud – külm puder, miks ma peaksin tahtma seda süüa? Ma proovisin seda aastaid tagasi ise teha ja regulaarselt ka sööma hakata, kuid see ei meeldinud mulle. Nüüdseks olen leidnud ma endale aga sobiva retsepti ja naudin hommikul üleööpudru söömist.

Kuidas puhastada rösterit?

Kuidas puhastada rösterit?

Röster võib olla kodumasin, mida kasutame igat hommikusööki valmistades, kuid millal Sina viimati seda masinat puhastasid? Ja ma ei mõtle ainult pururesti tühjendamist, vaid üht korralikku ja põhjalikku puhastamist. Kui Sa tõesti ei mäleta, millal seda viimati tegid, siis võtame selle täna koos ette.

Miks osaleda korrastuskursusel?

Miks osaleda korrastuskursusel?

Kas Sa tunned, et vajad enda kodu põhjalikuks korrastamiseks motivatsiooni ja tuge? Just selleks on loonud korrastuskursus “Korrastades elu korda”. See ei ole lihtsalt tuim kursus, kus pead vaatama videoid ja et saad vaid infot korrastamise kohta, vaid see on palju enamat…