Digikorrastus: Digifotode korrastamine

Digikorrastus: Digifotode korrastamine

Digikorrastus ehk digipuhastus on mõne enda seadme (arvuti, tahvelarvuti, nutitelefoni vms) korrastamine, mis tähendab kõige ebavajaliku ehk digitaalse prügi kustutamist. Digitaalne prügi on aga miski, mis koguneb meie seadmetesse märkamatult – alati leidub sealt programme, pilte vms mittevajalikku. Selle tulemusena muutub seadme kasutamine tülikamaks ning ka vajalike asjade leidmine võtab rohkem aega. Just sellepärast ongi digikorrastus aeg-ajalt vajalik.  Panen siia postituse alla kogu info ja samm-sammulise juhise, kuidas korrastada ära enda seadmes olevad digifotod. See on siis kokkuvõtlik postitus jaanuarikuus minu Instagrami kontol toimunud digikorrastuse ettevõtmisest. 1. Digifotode sorteerimine Alusta möödunud aasta digifotode sorteerimisest ja liigu aastate viisi järjest tagasi....

Retsept: Näkileivad

Nakileivad

Peolauale ei pea alati poest näkse ostma – neid saab ka ise väga lihtsalt teha. Üheks selliseks näksiks on näiteks näkileivad. Olen neid teinud kahel moel ning mõlemad on alati väga hästi maitsenud. Lihtne valmistada ja enda tehtud asjad annavad peolauale hoopis teise väärtuse.

Miks Konmari korrastusmeetod töötab?

Professionaalne korrastaja KonMari korrastuskunst

Kui Sa soovid muuta enda elustiili, korrastada ära kogu Sind ümbritsev keskkond ja Sa soovid suurt elulist muutust, siis KonMari meetod on Sinu jaoks see õige variant! See ei sobi kohe kindlasti kõikidele inimestele, aga kui oled valmis drastilisteks muutusteks, oled avatud ning valmis endaga silmitsi seisma, siis proovi kindlasti järele.

Sügavkülmutamine

Sügavkülmutamine

Sügavkülmutamine on üks väga hea toitude säilitamise viis, kuid vahel sügavkülmutatakse teadmatult või siis ei sügavkülmutata üldse neid toiduaineid, mida saab sügavkülmutada. Selliselt toidu säilitamise eesmärk on tagada toiduaine maitse, aroomi, värvuse ja toiteväärtuse püsimine. Külmutada tasub vaid kvaliteetseid tooteid ja toorainet. Tavaliste koduste sügavkülmikutega toimub toitude säilitamine -18 °C juures.