Teenused

Esileht / Teenused

Pakun teenusena nii tavapärast korrastamist “Süsteemsus ja funktsionaalsus” kui ka kodu korrastamist KonMari™ korrastusmeetodi järgi.

TEENUSE HIND: 55 € / tund

Vabad ajad korrastussessiooni jaoks leiad broneerimiskalendrist.
* Enne esimest korrastussessiooni palun eelnevalt broneerida endale aeg  30-minutiliseks TASUTA veebikonsultatsiooniks.


✔️ Mida teenuse hind sisaldab:

See teenus sisaldab minu personaalset kohaletulekut Sinu soovitud asukohta Eesti mandriosas (saartele kohaletulemise eest lisandub lisatasu).

Teenuse sisse kuulub Sinu poolt annetusele antud esemete ja asjade TASUTA äraviimine Uuskasutuskeskusesse.

✔️ Mida teenuse hind EI sisalda:

Teenuse hind ei sisalda hoiustamistarvikuid ega sildistamisteenust. See on võimalik eelneval kokkuleppel ja sel juhul lisatakse see summa lõpparvele.

KESTVUS: 3-7 tundi. Sessiooni minimaalne kestvus on 3 tundi, maksimaalne kestvus 7 tundi. Iga töötunni kohta arvestan 5 minutit puhkuseks. Näiteks 3-tunnise korrastussessiooni jooksul teen kokku maksimaalselt 15-minutilise pausi.


Tallinna Rahvaülikooli loengusari „Korras kodu muudab sinu elu“

Sain palju inspiratsiooni kodus muudatuste tegemiseks. Kõik oli super ja e-õpe sobis suurepäraselt.

sügis 2021

Tallinna Rahvaülikooli loengusari „Korras kodu muudab sinu elu“

Kuna olin koolitaja tegemisi juba sotsiaalmeedias enne jälginud, vastas koolitus ka ootustele. Oli väga motiveeriv ja tekitas tunde, et korrastamine ja kotistamine pole midagi keerulist.

sügis 2021

KonMari korrastusfestival:

“Mulle väga meeldis Mariega koostööd teha. Mul oli natuke juba enne temaga kohtumist asjad KonMari süsteemi järgi pandud, kuid tema juuresolek ja õigete küsimuste küsimine andis hea tõuke veel mõningatest asjadest, mida ma ei kasutanud, lahti saada. Plussiks oli kindlasti ka see, et ta saab kohe asjad ka ise ära viia. Nii saabki kohe puhtalt lehelt alustada. Need kaks-kolm kotti toanurgas segaks väga korralikult. Temaga oli väga mõnus arutada ja leida uusi lahendusi. Süsteemid toimivad siiamaani. Hea on omada asju, mis pakuvad rõõmu! Aitäh abi eest Marie!”
oktoober 2021

Esther

Üldine tagasiside Tallinna Rahvaülikooli loengusarja „Korras kodu muudab sinu elu“ kohta

Koolitaja ise väga motiveeriv ja soe inimene, aga koolitus natuke jäi ajaliselt lühikeseks. / Kursus vastas ootustele. / Koolitus oli asjalik, sain uusi mõtteid ja teadmisi, mida kindlasti praktikas ka rakendada. / Praktiline, igapäevaelu toetav koolitus. / Väga lihtne ja mugav oli kuulata koolituse läbiviijat kuna ta teadis täpselt millest ta räägib.

mai 2021

Koolitus „Korrastades elu korda”

Kuna endal on elamine alles ehitusjärgus, millest tulenevalt dokumendi majandus (kui ka kõik muu) täiesti üle pea kasvanud, siis Marie aitas oma ideega kolmest dokumentide kategooriast mulle tulekest näidata pimedas ruumis, lisaks sain oma riidekappi (milleks hetkel on üks väikene kummut minu ja elukaaslase riietele) tänu riiete korrastamisele ja paremale voltimisele rohkem ruumi juurde. Nüüd ootan oma köögi kappe, et seal purgi majandus siltidega tekitada ja asju kiiremini ülesse leida. Aitäh sulle, Marie!

märts 2021

Liis

Koolitus „Korrastades elu korda”

„Super rahul kõigega, sain väga palju kasulikke nippe.”

märts 2021

Nele

Koolitus „Korrastades elu korda”

„Koolitus oli paraja pikkusega, mitte iiga pikk ega liiga lühike. Kõik sai kenasti räägitud, võib-olla veidi pikemalt-sisukamalt oleks võinud olla see üldine korrastamise osa ehk siis siin võikski rohkem veel rolli mängida mõned näited ning visuaal ekstra.”

veebruar 2021

Kirsti

Teenus „Süsteemsus ja funktsionaalsus”

„Suurepärane! Kiire, kuid produktiivne protsess, mis annab hulganisti motivatsiooni ja head energiat. Marie armsa ja sõbraliku iseloomuga on koos korrastamine lausa lust!”

märts 2021

Anita