Info

Esileht / Info

KORRASTUSTEENUSE TELLIMINE:
Korrastusteenuse tellimine jõustub osapoolte ajalise broneeringu kinnitamisest ja kliendilepingu sõlmimisest.

KORRASTUSTEENUSE EEST TASUMINE:
Pärast kliendilepingu sõlmimist esitatakse kliendile arve 50% kohta kogu tellitud teenuse täishinnast, mille maksetähtaeg on 48 h enne kokkulepitud sessiooni algust. Kui teenuse eest pole osamakset laekunud 48 h enne sessiooni algust, loetakse broneering tühistatuks.
Arve ülejäänud teenuse maksumuse kohta esitatakse hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast teenuse osutamist ning selle maksetähtajaks on 5 tööpäeva.
* Korrastusfestivali teenuse eest tasumine on võimalik viies eraldi jaos.

KORRASTUSTEENUSE TÜHISTAMINE:
Korrastusteenust saab tühistada hiljemalt 48 h enne kokkulepitud teenuse algust.
Juhul, kui klient on tasunud juba eelnevalt esimese osamakse, kuid tühistab teenuse varem kui 48 h enne kokkulepitud teenuse algust, tagastatakse kliendile tema poolt tasutud esimese osamakse summa 2 tööpäeva jooksul.
Juhul, kui klient on tasunud esimese osamakse, kuid soovib teenust tühistada hiljem kui 48 h enne kokkulepitud teenuse algust, siis osamakse summat kliendile ei tagastata.

KORRASTUSTEENUSE AJALINE MUUDATUS:
Kliendil on võimalik teha broneeringu osas ajaline muudatus juhul, kui on tasutud siiski esimese osamakse summa. Broneeringuga seotud ajalist muudatust on võimalik teha võttes ühendust e-posti teel meieeluilu@meieeluilu.ee või helistades +372 5683 4114.