Kas tunned, et kodu on koguaeg sassis, asjade otsimiseks kulub meeletult palju aega ja igapäevane elu kodus on stressirohke ja masendav?

Lükkad sa koguaeg kodu koristamist pidevalt edasi ja kui selle kätte võtad, teed seda vastumeelselt?

Kui vastused nendele küsimustele on „Jah!“, siis see kursus siin on just sulle!

Sellel kursusel omandad sa teadmised ja oskused, mida rakendades korrastad sa põhjalikult ära enda kodu ning saad elada just selliselt, nagu oled alati soovinud. Sa tead, kuidas korrastada ja rakendad oma täit potentsiaali ning tunned, kuidas su elu muutub iga päevaga aina rohkem lihtsamaks ja selgemaks.

Alustamiseks on sul vaja vaid valmisolekut tegutsemiseks ning kursuse lõpuks on sul kogu enda kodu eesmärgipäraselt korras ja puhas ning ka edasine igapäevane koristamine läheb lihtsalt, kiirelt ja meeldivalt. „Korrastades kodu korda” kursus on ülimalt praktiline ja see muudab su elu kardinaalselt!

Tegemist on veebikursusega, mis koosneb 10. moodulist. Iga mooduli alt näed sa erinevaid õpetlikke, motiveerivaid ja suunavaid videoid, mis aitavad sul enda kodu ära korrastada. Sealjuures on sul iga teema puhul ka vaja ära teha kodutööd, mis aitavad sul iga kategooria korda seada. See omakorda aitab sul kursust lõpetades elada põhjalikult korrastatud kodus. Sul peab olemas olema vähemalt soov ja eesmärk seda teha!

Kursus toimub individuaalselt läbi veebi ning seega saad sa kõiki etteantud videoid vaadata endale sobival ajal.
Ligipääs kursusele kestab 60 päeva.

KURSUSE KAVA:

MOODUL 1: MEIEELUILU® korrastusviis

MOODUL 2: Riided, jalanõud, aksessuaarid

MOODUL 3: Köök

MOODUL 4: Raamatud

MOODUL 5: BOONUSED! Nipid

MOODUL 6: Paberid ja kontoritarbed

MOODUL 7:  Enesehooldus

MOODUL 8: Koduhooldus

MOODUL 9: Mälestusasjad

MOODUL 10: Korra säilitamine ja analüüs

Pärast kursuse läbimist on sul:

⭐️ terve kodu ära korrastatud;

⭐️ süsteemid, mis on lihtsad, loogilised ja ligipääsetavad tervele perele;

⭐️ kogu perekond motiveeritud ühise meeskonnana kodus korda ja puhtust hoidma;

⭐️ kontroll oma aja üle ja sa ei otsi enam asju, vaid tead, kus need asuvad;

⭐️ energia ja motivatsioon tegutsemiseks ja eesmärkide saavutamiseks.

KORRASTADES KODU KORDA PROGRAMM:

Et kursuse läbimine oleks võimalikult mugav, on õppevideod nii kompaktsed ja sisutihedad, et saad neid vaadata millal iganes – kasvõi hommikukohvi kõrvale või lõunapausi ajal.

Saame tuttavaks!

Hei! Mina olen Marie – sinu teejuht siin korrastuskursusel!

Olen 34-aastane kahe lapse ema, kellele tohutult meeldib koristamine ja korrastamine, toimivate süsteemide loomine ja enda aja kasutamine võimalikult produktiivselt. Lõin korrastusviisi Meieeluilu®, mille eesmärk on aidata ja nõustada inimesi neile kuuluvate asjade korrastamisel ja sealjuures produktiivsuse õpetamisel. Olen spetsialiseerunud korrastamisele, et aidata klientidel saavutada suuri muutusi, mis teevad nende elud lihtsaks, loogiliseks ja ligipääsetavaks.

Siin kursusel olen sulle motivaatoriks ja ka mentoriks, et saaksid 60 päevaga enda kodu maksimaalselt põhjalikult ära korrastada.

Kõik, mida ma oma klientidele ja kursustel osalejatele jagan, toetub nii minu praktilisele töökogemusele kui ka omandatud erialasele haridusele elukutselise korrastaja ja produktiivsuskonsultandina. Olen aidanud korda luua nii ettevõtetel kui ka eraisikutel. Samuti jaganud teadmisi nii korrastamise kui ka ajaplaanimise osas erinevatel meeskonnakoolitustel ja ka seminaridel. Samuti esinenenud nii televisioonis, podcastides kui ka raadios ja kirjutanud mitmeid artikleid ka meediaväljaannetele. Eelmise aasta lõpus andsin välja Eesti esimese korrastamise teemalise raamatu „Korrastades elu korda.

Marie Pärkma ✨ Meieeluilu® korrastusviisi looja
elukutseline korrastaja ja produktiivsuskonsultant

INDIVIDUAALNE KURSUS 139 €PERSONAALNE KURSUS 199 €
* ligipääs kursusele 60 päeva
* 10 moodulit
* 16 videot
* 5 boonusvideot
* ligipääs kursusele 60 päeva
* 10 moodulit
* 16 videot
* 5 boonusvideot
LISAVÄÄRTUS:
* 3 x 30 min veebikonsultatsioon
* kodutööde kontroll
* olen sul koguaeg olemas!
SOOVIN INDIVIDUAALSET KURSUST! 139 €SOOVIN PERSONAALSET KURSUST! 199 €
NB! Kohtade arv on igakuiselt piiratud!

Korduma kippuvad küsimused

Kellele see kursus on mõeldud?

See kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad oma kodu põhjalikult ära korrastada.

Kui kaua kursus kestab ja kui kaua kestab ligipääs materjalidele?

Kursus kestab 60 päeva ja täpselt sama kaua on sul ligipääs kogu kursuse materjalidele. Selline ajaline määratus on seetõttu selline, et sul oleks siht silme ees ja eesmärk 60 päevaga enda kodu ära korrastada.

Mis vahe on individuaalsel ja personaalsel kursusel?

Individuaalne: Täispakett (10 moodulit, 16 videot + 5 boonusvideot). Alusta, millal soovid ja läbi kogu kursus individuaalselt 60 päevaga.

Personaalne: Personaalsus on võtmesõna – olen sulle mentoriks! Täispakett (10 moodulit, 16 videot + 5 boonusvideot). Lisaks kontrollin su kodutöid ja annan neile tagasisidet. Meil on kursuse jooksul 3 x 30 min veebikonsultatsiooni. Olen terve kursuse jooksul sinu jaoks olemas – meil on omavahel suhtlus ja saad minult iga kell abi ja nõu küsida.

Kui olen kursuse ostnud, siis mis edasi?

Kui oled endale välja valinud sobiva kursuse vormi ja selle eest ka tasunud, avaneb sulle kodulehel juurdepääs kursusele. Personaalse kursuse puhul avaneb sulle juurdepääs samuti kohe pärast tasumist, kuid selle puhul võtan ma sinuga 24 tunni jooksul e-kirja teel ühendust.

Kas tasuda on võimalik ka osamaksetena?

Jah, võimalik on tasuda ka mitmes osas (maksa hiljem lahendus või järelmaks). Tähelepanu! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvuge teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Kas tasumisel on võimalik saada ka arvet ettevõttele?

Jah, maksmisel on sul võimalus teha ülekanne enda ettevõtte kontolt (maksa pangas). Sel juhul märgi ostu sooritades kommentaaridesse ettevõtte nimi, et saaksin sulle edastada arve e-kirja teel.

Kui praktiline see kursus on?

Peale õppevideode on sul iganädalaselt vaja ära teha ka kodutööd (individuaalse kursuse puhul on need soovituslikud). Valides personaalse kursuse, siis on need kohustuslikud – ma kontrollin ja annan neile tagasisidet. Mentori ja juhendajana annan endast personaalne kursuse puhul maksimumi, et sind innustada ja motiveerida, et saaksid kursuse maksimaalselt edukalt läbida.

Kuidas on kursus üles ehitatud?

Kursuse läbimiseks on sul aega 60 päeva. Kursuse materjalid on nähtavad veebiaadressil www.meieeluilu.ee logides sisse ostu sooritamisel kasutatud e-posti aadressiga. Moodulid avanevad järjest ja samm-sammult (edasi liikumiseks pead alati vajutama „complete”). Personaalse kursuse puhul on meil sinuga eraldi vestlus sobival platvormil, et saaksid soovi korral abi ja nõu küsida. Samuti teeme ka kursuse jooksul 3 x 30 min veebikonsultatsiooni, et saaksin ka selle kaudu sulle võimalikult palju teadmisi ja nippe ning ka motivatsiooni ja nõu jagada. Ligipääs kursuse materjalidele on avatud 60 päeva.