Veebikonsultatsioon (30 minutit)

0 out of 5

25,00

 • Isikupärastatud lähenemine: Sinu vajadustele kohandatud lahendused.
 • Praktilised tööriistad: Konkreetsete tööriistade ja meetodite jagamine.
 • Ajavõit: Õpi aega efektiivsemalt kasutama.
 • Kohene rakendamine: Õpitut saad rakendada kohe.

Kirjeldus

Kas tunned, et aeg lihtsalt libiseb käest ja igapäevane segadus võtab võimust?
Ära muretse, sest ma olen siin, et aidata sul seda muuta!

Kas soovid oma aega paremini plaanida ning oma elu ja kodu põhjalikult ära korrastada? Võib-olla oled juba ammu unistanud korrastatud töölauast või korralikust ajaplaanimisest, kuid lihtsalt ei tea, kust alustada. Ära lase hirmul ega segadusel takistada sul oma eesmärke saavutamast! Ei ole olemas lahendamatuid olukordi ning aitan sul vabanduste asemel leida võimalused, mis sind ka päriselt aitavad. On selleks siis siiani korrastamata majapidamine või ebaproduktiivne ajaplaanimine.

Pakun sulle tõhusat lahendust: veebikonsultatsioon ajaplaneerimise ja korrastamise teemal!

 

KONSULTASIOON:

 1. Isikupärastatud nõustamine: Leiame just sinu jaoks sobivad ajaplaneerimise ja korrastamise meetodid ning praktilised lahendused konkreetsetele väljakutsetele.
 2. Praktilised näpunäited: Jagan praktilisi näpunäiteid ja tööriistu, mis aitavad sul oma aega paremini hallata ning oma elu põhjalikult ära korrastada.
 3. Individuaalne lähenemine: Iga konsultatsioon on täielikult kohandatud vastavalt sinu vajadustele ja eesmärkidele. Pärast konsultasiooni tellimist saadan sulle küsitluse, mille alusel saan täpsemalt teada, mis on su murekohad, et juba konsultatsiooni toimumiseks saaksin ka ise ettevalmistuda.
 4. Järeltugi: Pärast konsultatsiooni toimumist saad soovi korral jätkata minupoolse toetuse ja juhendamisega, et tagada uute oskuste ja harjumuste tõhus rakendamine igapäevaelus. Selleks on sul võimalik korrastamisküsimustes jätkata tööd korrastussessioonidega (nii veebi teel kui ka silmast-silma kohtumistel) või ajaplaanimise osas mentorlusprogrammi (veebi teel) kaudu. NB! Konsultatsioon on edasise koostöö toimumisel kliendile TASUTA ja selle osas tehakse järgmise kohtumisega tasaarvestus.

 

Kuidas konsultatsioon tellida?

 1. Vali teenus: Pane toode „Veebikonsultatsioon“ ostukorvi ja tasu teenuse eest.
 2. Broneeri konsultatsioon: Vali endale broneerimiskalendrist sobiv aeg. Kui sa ei leia kalendrist endale sobivat aega, võta minuga ühendust.
 3. Kinnituskiri ja küstilus: 1-2 tööpäeva jooksul pärast teenuse tellimist ja aja broneerimist saad kinnituskirja, kust leiad ka küsitluse, mille palun sul ära täida.
 4. Kohtumine: Kohtume mugavalt veebis ning alustame koos sinu ajaplaanimise ja korrastamise teekonda.
 5. Rakendamine: Pärast konsultatsiooni saad hakata kohe õpitut rakendama oma igapäevaelus.

Kui soovid oma aega paremini plaanida ja oma elu ning kodu põhjalikult ära korrastada, siis ära lükka seda enam edasi! Broneeri veebikonsultatsioon kohe ja astu esimene samm sujuvama ja korrastatuma elu suunas!