Miks osaleda korrastuskursusel?

Miks osaleda korrastuskursusel?

Kas Sa tunned, et vajad enda kodu põhjalikuks korrastamiseks motivatsiooni ja tuge? Just selleks on loonud korrastuskursus “Korrastades elu korda”. See ei ole lihtsalt tuim kursus, kus pead vaatama videoid ja et saad vaid infot korrastamise kohta, vaid see on palju enamat…

“Korrastades elu korda” korrastuskursus on enda elu muutmise kursus. See on võimalus panustada aega enda elu muutmiseks ja läbi selle ka rahu ja õnne leidmises. Me kõik tahame elada enda unistuste kodus ja unistuste elu. Selle kursuse lõpuks peaks see Sul saavutatud olema ja kokkuvõttes oled Sa pärast 10 nädalat muutunud mõtte- ja eluviisiga inimene.

Külalisesinejad ja tugigrupp:

Korrastamine ei tähenda vaid füüsiliste asjade korrastamist meie ümber, vaid korrastamise tulemusena muutub ka meie suhtumine ja arusaam. Korrastuskursusel on külalisesinejad, kes enda erialalt lähtuvalt annavad kohe kindlasti igal loengul meile uusi nippe, teadmisi ja suunitlusi paremaks eluks – unistuste eluks.

Helge Puhastuseksperdist annab Sulle teadmisi, kuidas ja millega enda kodu õigesti koristada-puhastada. Esme Uuskasutuskeskusest räägib Uuskasutuskeskuse tööst ja miks peaks just neile tooma asju, mida enam ei vaja ja mis enam rõõmu ei paku. Errit innustab Sind enda positiivse olemusega ellu teistmoodi suhtuma ja nägema rohkem, kui silmale nähtav. Signe õpetab enesejuhtimist ja teadvustama seda, et mida Sa tahad saavutada ja kuidas seda kõige efektiivsemalt teha. Kaidi ühendab korrastamise teraapia ja psühholoogiaga ning selgitab tüüpiliste näidete põhjal, miks korrastamine on vajalik ja kuidas see saab meie vaimu aidata.

VIP gruppi kuulumine annab Sulle ka kogukonna, kellega koos see põhjalik korrastamine läbi teha. Jah, enda kodus oled Sa toimetamas küll üksinda, kuid meil on omaette seltskond, kellega saame vähemalt korra nädalas Zoomi vahendusel kokku ja kellega on Sul võimalik enda muresid ja rõõme ka Facebooki vestluses jagada. See on väga hea viis leida endale uusi ägedaid tutvusi-sõpru-sõbrannasid.

Digikorrastuskursus:

Kohe kindlasti vajavad korrastamist ka kõik meie seadmed – arvuti, telefon, tahvelarvuti, nutikell jms. VIP grupi lisaväärtuseks ongi veel ka digikorrastuskursusel osalemine. Seega koheselt, kui oled registreerinud ennast korrastuskursuse VIP gruppi, oled registreerinud ennast ka novembrikuus toimuvale digikorrastuskursusele. See on mega hea lahendus pärast enda kodu korrastamist ka meilboks, telefoniraamat, sotsiaalmeediakonto jms ära korrasta.

* Digikorrastuskursusest on võimalik ka eraldi osa võtta. Täpsem info selle kohta tuleb novembrikuu alguses. Kui see Sind huvitab, siis registreeri enda meiliaadress täpsema info saamiseks.

MIda Sa sellelt kursuselt saad?

Peale teadmiste, elumuutuse ja korrastatud kodu on Sul VIP gruppi kuuludes võimalik teenida välja erinevaid motiveerivaid auhindasid ja osad osalejad saavad suurepärase töö eest ka stipendiumi ehk 50% kursuse hinnast tagasi. Millist motivatsiooni Sa veel vajad, et grupiga liituda?

Seekord saad valida kahe paketi vaheL:

Kui Sa aga tahad täitsa omaette nokitseda, siis PREMIUM pakett on õige variant Sinu jaoks. Saad samuti vaadata motiveerivaid ja õpetlikke videoid ja iseseisvalt ära teha ka etteantud kodutööd. Ka külalisesinejate loenguid on Sul võimalik näha, kuid järelvaadatavatena.

Vali endale sobiv pakett ja liitu!

Sellest kursusest osavõtmine on investeering endasse ja enda tulevikku, sest pärast 10-nädalast korrastusmaratoni elad Sa unistuste kodus ja unistuste elu, mis pakub Sulle edaspidi alati rõõmu ja rahu. Sa panustad sellel 10 nädala jooksul enda aega ja see on suur motivaator põhjalik korrastamine läbi teha.

Seega mida Sa veel ootad? Vali endale sobiv pakett ja liitu kohe.


Vaata ka täpsustavat videot:

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.