Miks osaleda korrastuskursusel?

Miks osaleda korrastuskursusel?

Kas sa tunned, et vajad enda kodu põhjalikuks korrastamiseks motivatsiooni ja tuge? Just selleks on loonud korrastuskursus “Korrastades elu korda”. See ei ole lihtsalt tuim kursus, kus pead vaatama videoid ja et saad vaid infot korrastamise kohta, vaid see on palju enamat…

“Korrastades elu korda” korrastuskursus on enda elu muutmise kursus. See on võimalus panustada aega enda elu muutmiseks ja läbi selle ka rahu ja õnne leidmises. Me kõik tahame elada enda unistuste kodus ja unistuste elu. Selle kursuse lõpuks peaks see sul saavutatud olema ja kokkuvõttes oled sa pärast 10 nädalat muutunud mõtte- ja eluviisiga inimene.

Külalisesinejad ja tugigrupp:

Korrastamine ei tähenda vaid füüsiliste asjade korrastamist meie ümber, vaid korrastamise tulemusena muutub ka meie suhtumine ja arusaam. Korrastuskursusel on külalisesinejad, kes enda erialalt lähtuvalt annavad kohe kindlasti igal loengul meile uusi nippe, teadmisi ja suunitlusi paremaks eluks – unistuste eluks.

Külalisesinejad

Helge Puhastuseksperdist annab sulle teadmisi, kuidas ja millega enda kodu õigesti koristada-puhastada. Errit innustab sind enda positiivse olemusega ellu teistmoodi suhtuma ja nägema rohkem, kui silmale nähtav. Kaidi peab vestlusringi teemal “Enese korrashoid läbi inimestevaheliste suhete prisma”. Miks on (lähi)suhted me ümber (üli)olulised, kuidas eristada tervislikke ja vähem tervislikke suhteid ning kas ja kuidas neid saab muuta? Kai jagab teadmisi minapildist, uskumustest ja nende muutmisest. Meeli räägib lähemalt kaotusest (lähedase surm või suhtest lahkuminek) ja kuidas selles olukorras asjade korrastamisega tegeleda. Jekaterina innustab sind ka enda rahaasjade korrastamisega alustama – kuidas ja mida teha, kust alustada, et ka enda rahaasjad kõikide muude eluvaldkondade korrastamise juures korda saada

VIP gruppi kuulumine annab sulle ka kogukonna, kellega koos see põhjalik korrastamine läbi teha. Jah, enda kodus oled sa toimetamas küll üksinda, kuid meil on omaette seltskond, kellega saame vähemalt korra nädalas Zoomi vahendusel kokku ja kellega on sul võimalik enda muresid ja rõõme ka Facebooki vestluses jagada. See on väga hea viis leida endale uusi ägedaid tutvusi-sõpru-sõbrannasid.

Digikorrastuskursus:

Digikorrastuskursus

Kohe kindlasti vajavad korrastamist ka kõik meie seadmed – arvuti, telefon, tahvelarvuti, nutikell jms. VIP grupi lisaväärtuseks ongi veel ka digikorrastuskursusel osalemine. Seega koheselt, kui oled registreerinud ennast korrastuskursuse VIP gruppi, oled registreerinud ennast ka aprillikuus toimuvale digikorrastuskursusele. See on mega hea lahendus pärast enda kodu korrastamist ka meilboks, telefoniraamat, sotsiaalmeediakonto jms ära korrasta.

* Digikorrastuskursusest on võimalik ka eraldi osa võtta. Täpsem info selle kohta tuleb märtsikuu alguses. Kui see sind huvitab, siis registreeri enda meiliaadress täpsema info saamiseks.

MIda Sa sellelt korrastuskursuselt saad?

Peale teadmiste, elumuutuse ja korrastatud kodu on sul VIP gruppi kuuludes võimalik teenida välja erinevaid motiveerivaid auhindasid ja osad osalejad saavad suurepärase töö eest ka stipendiumi ehk 50% kursuse hinnast tagasi. Millist motivatsiooni sa veel vajad, et grupiga liituda?

Saad valida kahe paketi vaheL:

Korrastuskursus

Kui sa aga tahad täitsa omaette nokitseda, siis PREMIUM pakett on õige variant sinu jaoks. Saad samuti vaadata motiveerivaid ja õpetlikke videoid ja iseseisvalt ära teha ka etteantud kodutööd. Ka külalisesinejate loenguid on sul võimalik näha, kuid järelvaadatavatena.

Vali endale sobiv pakett ja liitu!

Sellest kursusest osavõtmine on investeering endasse ja enda tulevikku, sest pärast 10-nädalast korrastusmaratoni elad sa unistuste kodus ja unistuste elu, mis pakub sulle edaspidi alati rõõmu ja rahu. Sa panustad sellel 10 nädala jooksul enda aega ja see on suur motivaator põhjalik korrastamine läbi teha.

Seega mida Sa veel ootad? Vali endale sobiv pakett ja liitu kohe.


Vaata ka täpsustavat videot:

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.