Kuidas hoida torustikku tipp-topp korras? Tornado on vastus!

Tornado

Kas oled kunagi kogenud äravoolutorude ummistusi ja sellest tingitud ebameeldivusi? Mina igatahes olen! Õnneks on olemas tõhus lahendus, mis mitte ainult ei likvideeri olemasolevaid ummistusi, vaid ennetab ka tulevikus tekkivaid probleeme. Tutvustan sulle Goodpoint Chemicalsi puhastusvahendit nimega Tornado, mida olen nii ummistuse korral kui hiljem ka ennetavalt igakuiselt kasutanud aastaid.

Tornado: Sinu Äravoolutorude Päästja

Tornado on aluseline puhastusvahend, mis on spetsiaalselt välja töötatud äravoolu- ja kanalisatsioonitorude ummistuste likvideerimiseks ning nende ärahoidmiseks tulevikus. See toode on suurepärane abimees, lahustades kanalisatsioonitorudes sadestunud rasva, toidujäägid, seebi ja muud orgaanilise mustuse jäägid.

Kuidas Tornado toimib?

Ummistuse korral:

 1. Vala 200 ml Tornadot torustikku.
 2. Lase toimida 15 minutit (vajadusel kuni 2 tundi).
 3. Loputa rohke veega.

Ummistuse ennetamiseks:

 1. Vala 1x kuus 100 ml Tornadot torustikku.
 2. Lase toimida 15-30 minutit.
 3. Loputa rohke veega.

Lihtne kasutamine, suurepärane tulemus

Tornado on äärmiselt lihtne kasutada ja tagab kiire ja tõhusa tulemuse. Toode on mõeldud nii kodukasutajatele kui ka ettevõtetele, kes soovivad hoida oma torustikku puhtana ja töökorras. Nagu ütlesin, kasutan mina seda vahendit juba aastaid ja seni pole mul rohkem äravoolutorude ummistustega probleeme olnud.

Säilitamine ja keskkonnasõbralikkus

Tornado on mitte ainult tõhus, vaid ka keskkonnasõbralik. Toode sisaldab biolagunevaid aktiivseid koostisosi, mis teevad selle äravoolus ohutuks. Plastpakendi materjalid on taaskasutatavad, tagades toote ja pakendi keskkonnasõbralikkuse.

Säilitamine:

 • Kontrolli pakendil olevat kõlblik kuni kuupäeva.
 • Säilita toatemperatuuril, väldi otsese päikesekiirguse käes hoidmist ja külmumist.

Utiliseerimine:

 • Pese plastpakend veega puhtaks.
 • Eralda pudel ja kork ning pane need pakendijäätmete kogumiskonteinerisse.

Tornado on mitmekülgne ja tõhus vahend, mis teeb äravoolutorude puhastamise lihtsaks. Lisaks sellele aitab see ennetada ummistuste teket, säilitades torustiku puhtana. Investeeri oma kodu või ettevõtte torustiku vastupidavusesse ja vali Goodpoint Chemicalsi Tornado – sinu äravoolutorude päästja! Toote tellimisel www.vitasept.com e-poest kasuta kindlasti sooduskoodi MEIEELUILU ja saad alati kõikidelt Goodpoint Chemicals toodetelt -10% soodustust!


Tutvu ka teiste Goodpoint Chemicalsi toodetega ja saa teada, milleks ma neid kasutan:

 1. WC-poti puhastamine
 2. Meigipintslite puhastamine
 3. Dušinurga puhastamine

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.