Mis meie tolmuimejast saanud on?

varstolmuimeja

Mitmed inimesed on mu käest uurinud Dysoni vastupidavuse kohta ning üks sõbranna ütles, et ma peaksingi tegema uuesti sellest masinast postituse teemal “Kuidas see varstolmuimeja pärast kahte aastat töötab ja mis ma oskan kiita või laita selle masina kohta?”. Seega, siin see siis on…

Aku ja võimsus

6 päeva enne garantii lõppu viisin masina garantiisse, kuna mootor hakkas jupsima ja nii-öelda võimsus kadus vahepeal ära. Tuli aga välja, et ma vajasin YouTubest täpsema puhastusvideo vaatamist ja polnudki muud viga, kui et üks filter oli puhastamata – blond hetk. Masin töötab nüüd jällegi ideaalselt ja me kasutame seda igapäevaselt. Aku vastupidavuse kohta ei oska ma midagi halba öelda, kuna ma ei näe, et vastupidavus oleks vähenenud. Laen masinat suhteliselt harva, oleneb, kui palju ja mis võimsusega seda kasutame. Elukaaslane kasutab tolmuimejat aga alati täisvõimsusel, seega tema kodusoleku ajal laeb masin tihedamini. Võimsus on aga endiselt sama – saan esikust porivaba ilusti puhtaks ning ka terve magamistoa põranda, mis on täielikult vaipkatte all.

Juhtmevabadus

Juhtmeta tolmuimeja on kahekorruselises majas lihtsalt hädavajalik. Minu jaoks nii mugav võtta seinalt masin, lipata üles, tõmmata ruttu põrandad ära ja masin tagasi alla tuua. Igasugune pistikutesse toppimise probleem jääb ära. See on endiselt suur pluss selle masina juures.

Miinused

Minu jaoks on miinuseks vaid otsikute ja tolmuanuma eest hoolitsemine ehk nende pesemine. Aga kuna seda tuleb suhteliselt harva teha, siis on see lihtsalt üks kohustuslik ettevõtmine, muud midagi. Kui otsikud jällegi ilusti puhtad, siis on jällegi uhke seda kasutada. Samas on hea see, et tal ongi pestav kogusmikast, mille saan ühe tõmbega tühjendada ja kahe liigutusega kokku panna. Ei pea ostma neid tolmukotte – hoiame kokku ja tekitame vähem prügi.

varstolmuimeja

Mis mul veel selle varstolmuimeja kohta öelda on?

Suhteliselt vähe kasutame me seda nii-öelda loomakarvade eemaldamiseks mõeldud väiksemat otsikut. See leiab kasutust minu poolt näiteks autokoristamisel – hea pagasiruumi pind puhtaks tõmmata. Endiselt märgin ära, et masin on ideaalne auto koristamiseks, sest on juhtmevaba ja sellega pääseb igale poole lihtsalt ligi. Samuti võtan ma suvisel ajal autoreisile selle alati kaasa – hea on vahepeatust tehes laste järgi autost suurem puru ära koristada.

Minu soovitusel ostis üks mu sõbranna ka endale Dysoni varstolmuineja ja kiitis kohe, et uskumatu vidin, isegi mees koristab kohe hea meelega ja nii lihtne kasutada ja käepärast kohe võtta.

Seega endiselt olen Dysoni varstolmuimeja fänn ja kiidan selle võimsust igati! Koristamine on endiselt selle masinaga lausa lust!

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.