Vahetame raamatuid

Kui olete vaadanud või lugenud mu KonMari korrastusmeetodi 2. osa videot või postitust, siis teate, et meil on kodus suhteliselt vähe raamatuid. Pigem meeldib mulle neid raamatukogust laenutada, mitte poest osta – vähemalt ilukirjanduse puhul on nii. Tahangi teile rääkida raamatute vahetamise võimalustest raamatuvahetus.ee lehe kaudu. Minul oli pärast KonMari puhastust üle 10 raamatut, mis läksid seal lehel uutele omanikele nagu soojad saiad – lausa mõne sekundiga.

Kogu info leiate muidugi ka Raamatuvahetuse kodulehelt, aga teen kiirelt selgeks, kuidas asi käib. Raamatuvahetus on koht, kuhu saad üles riputada enda raamatud, mida sa ise enam ei vaja ja oled nõus neid edasi andma. Inimene, kes aga mingit sinu poolt vahetusse pandud raamatut soovib, saab selle siis endale tellida ja sinul jääb vaid töö see korralikult pakkida ja pakiautomaadiga teele panna. Postikulu (alati 2.19 €) eest maksab tellija ja seega, ei tähenda see saatjale mingit kulu.

Alguses saad endale proovipaketi ning kui hakkad ise raamatuid pakkuma, teenid punkte, mida hiljem saad raamatute tellimise puhul kasutada. Proovipaketi ajal saad ise tellida 2 raamatut. Pärast proovipaketi lõppemist on sul automaatselt priipakett, mis tähendab, et korra kuus saad tellida endale ühe raamatu. Vajad alati raamatu tellimiseks tellimispunkte ehk pead ise ka enda raamatuid vahetusse andma! Minu meelest väga hea süsteem selleks, et raamatud oleksid ringluses. Näiteks seisis mul kodus “Tõde ja õigus” ja kuna see on hetkel väga popp teema, siis läks see ka mõnede sekunditega loosi. Selle eest sain endale aga tellida “Hingele pai”!

Samuti saad lehel tekitada endale soovinimekirja ning kui keegi ühe sinu soovitud raamatu vahetusse pakub, tuleb sulle selle kohta meil ning nii võid olla just sina see kiire, kes soovitud raamatu kiiresti vahetusriiulilt endale võib näpata.

************************************

Tehke ka enda raamaturiiulis väike puhastus ja

hakake ka ise neid sel moel vahetama!

************************************

  • Raamatu saatmiseks annab Raamatuvahetus sulle uksekoodi, millega pakk teele panna.
  • Raamatuvahetuse poolt väljastatud uksekood kehtib 30 päeva!
  • Raamatu võib üle anda ka käest-kätte.
  • Ühele saajale võib korraga saata mitu raamatut – saaja hoiab nii postikulu pealt kokku !
  • Raamat tuleks pakkida näiteks mullikile ümbrikusse, et raamat ei saaks kuidagi kahjustada.
  • Smartpostiga saatmisel postikulu 2.19 €; Collect.Neti pakiroboti kasutamine (Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres) on TASUTA!

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.