WC-poti puhastamine

WC-poti puhtana hoidmine on paljude jaoks muret tekitav töö. Veel eriti, kui kodus on väga rauane vesi. Mina kasutan iganädalaselt WC-poti puhastamiseks kahte kindlat toodet, mis teevad puhastamise lihtsaks, kiireks ja tõhusaks.

Sancleaner

Nagu dušinurga puhastamisel, siis ka WC-poti puhastamisel kasutan Goodpoint Chemicals Sancleaner toodet. See on happeline (pH <1) sanitaarportselani, WC-pottide, vannide, kraanikausside, kahhelplaatide ja vuugivahede puhastusvahend. Sancleaner eemaldab efektiivselt mustuse, rooste ja ladestunud soolad. Sobib ka vask-, messing-, pronks- ja roostevabast terasest pindade puhastamiseks, samuti lubjasadestuste eemaldamiseks dušisõelalt ja teistelt pindadelt (NB! toode pole soovitatav looduslikule marmorile). Soovitan nimetatud vahendit just sellepärast, et see on praktiliselt lõhnatu ja toimib väga hästi – kasutan seda juba aastaid.

Kasutan kontsentraadi lahejendamisel niisutuspudelit ja teen lahjenduse 1:1. Lahjendades lisada vajalik kogus kontsentraati vette, mitte vastupidi. Nii seetõttu, et happelise toote puhul võivad lenduvad osakesed sattuda hingamisteedesse.

NB! Enne Sancleaneri kasutamist veendu, et vannitoas oleks ventilatsioon sisse lülitatud ja kui võimalik ava ka aken. Kasuta ka ise respiraatorit (vahend küll ei lõhna aga nii hoiad ära lenduvate osakeste sattumise hingamisteedesse) ja kanna ka kaitsekindaid.

Täpsem tooteinfo


Vitasept®Wipes med

Lisaks kasutan WC-poti puhastamisel Goodpoint Chemicalsi Vitasept®Wipes med niiskeid desinfitseerimisrätikuid alkoholiga. See on efektiivse laia toimespektriga alkoholi taluvate pindade desinfektsioonivahend. Pehmed rätikud on immutatud desinfektsioonivahendiga ega jäta pärast kasutamist pindadele jääkaineid.

Täpsem tooteinfo


ENNE // PÄRAST

Kuidas ma wc-potti puhastan?

  1. Kannan Sancleaner 1:1 lahjendatud vahendi niisutuspudelit kasutades WC-poti sisemusele. Sulgen kaane ja jätan 5 minutiks vahendi toimima.
  2. Sel ajal hakkan Vitasept®Wipes niiskete desinfitseerimisrätikutega puhastama WC-poti tagust seina.
  3. Puhastan niiskete rätikutega ära ka WC-poti läheduses oleva prügikasti.
  4. Eemaldan seinalt ka potiharja koos hoidikuga ja puhastan selle dušinurgas Sancleanerit kasutades.
  5. Pärast 5 minutit hakkan küürima WC-poti sisemust. Kasutan selleks eraldi WC-poti puhastamiseks kasutusele võetud puhastusharja ning küürin kõikvõimalikud kohad poti sisemuses.
  6. Loputan WC-poti sisemuse ühe terve paagi veega.
  7. Sulgen poti kaane ning hakkan poti väliseid osasid puhastama väljapoolt sissepoole suunas kasutades selleks Vitasept®Wipes niiskeid desinfitseerimisrätikuid.Alustan kaanest ja liigun järjest poti sisemistele pindadele.
  8. Puhastan ka poti alumise osa ning ka poti ümbruses oleva põranda.
WC-poti puhastushari vaid poti sisemuse puhastamiseks // Niiskete rätikute kasutamine
Puhastan iganädalaselt ka potiharja koos hoidikuga // Iga kord puhastan ka veepaagi nuppu

Need Goodpoint Chemicalsi tooted aitavad mul WC-potti ja selle ümbrust iganädalaselt väga lihtsalt ja tõhusalt puhtana hoida.

ENNE // PÄRAST


Goodpoint chemicalsi e-poes kasuta sooduskoodi “Meieeluilu” ja saad -10% soodustust kõikidelt Goodpoint Chemicals toodetelt

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.