Jõulubingo

Täna jagan teile täiesti tasuta üht mängu, mida on jõulude ajal perekeskis väga lahe kõigil mängida. Kuna tegemist on pildibingoga, siis saavad mängimisega iseseisvalt hakkama ka väiksemad lapsed. Meil on tänu naabritüdrukule bingo mängimine nii usinasti selge, et Erki lausa joonistab ise alati koduste istumiste ajal mängupileteid ja siis me kõik peame temaga alati kaasa mängima. Erki on naabritüdrukust õppust võtnud ja üritab tasapisi samuti väike õhtujuht olla. Nüüd aga otsustasin ise ühe korduvkasutatava jõulubingo valmis teha ja seda ka teiega jagada.

On vaja välja printida PDF fail – värviliselt ja tugevamale paberile. Võimalusel soovitan nii piletid kui ka teemapildid lamineerida, nii on seda võimalik kasutada lõpmatuseni. Meie võtsime jõulubingo mängimisel appi näiteks Skittlesi kommid. Samas võib kasutada ükskõik millist muud varianti piltide katmiseks – mängunupud, mündid, kasutada tahvlimarkereid või kasvõi lõigata paberist tükid!

Reeglid mängus “BINGO!” saamiseks saab ise määrata – näiteks 5 järjestikust horisontaalselt/vertikaalselt rida või tavapärased nurgad ja diagonaalid. Mõelge võitjatele välja ka auhinnad, et oleks lõbusam mängida. Meie tegime näiteks nii, et kui kasutasime Skittlesi komme, siis võitja sai kõik enda mängualusel olevad kommid ära süüa.

Milliseid jõulumänge teie kodus mängite? Mis on laste lemmikud?

Kõik www.meieeluilu.ee prinditavad materjalid on mõeldud ainult isiklikuks kasutamiseks.

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.