Tee ise: Hoidiste sildid

1
Mul oli alguses mõttes ise enda hoidiste sildid kaunistada ja vormistada ja siis ka neid teiega jagada, kuid internetis surfates leidsin ühe ülikihvti lehekülge, kus saab minu arvates kõige lihtsamini ja kiiremini enda soovi järgi valida sildid erinevateks hoidisteks.

Nimelt räägin ma leheküljest www.jamlabelizer.com. Kõigepealt saab valida endale meelepärase kujunduse klikkides sildi pildil olevatele nooltele (vali kujundus, kuhu üles paremale on kirjutatud “free”) ning kujunduste puhul saab veel valida ka värvitoonid. Siis tuleb vaid enda soovi järgi täita lüngad ning vajutada “Print your design”. Siis avaneb lehekülg, kust saab omakorda valida siltide soovitud suuruse ja need printida.

Sildid 1 3
Mina soovitan sildid printida tavalisele kleepetiketi paberile (Büroomaailmas maksab 100 lehte 16,90 €), sest nii jääb ära liimipulgaga jamamine ja siltide purkidele liimimine on lihtsam ja kiirem. Neid samu kleepetiketi pabereid saad kasutada ka mujal majapidamises ning seega on hea, kui need kodus käepärast olemas on. Samuti soovitan aastaarvu ise markeriga sildile kirjutada, sest siis ei lähe ülejäänud sildid raisku ning neid saab järgmisel aastal jälle kasutada. Veel on olemas ka selline lehekülg nagu www.beerlabelizer.com, mille põhimõte on  sama ning sealt saab silte pudelitele.

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.