Tee ise: Meigieemaldusvahend

Kuna mul sai apteegist ostetud meigieemaldusvahend otsa, otsisin endale katsetamiseks jällegi ühe DIY retsepti. Olen selle järgi valmistatud meigieemaldusvahendit tänaseks kasutanud juba kuu aega ja kiidan ning jagan valmistamisõpetust ka teile. See jätab naha niisutatuks ja pehmeks.

Mida on vaja?

Kuidas meigieemaldusvahendit valmistada ja säilitada?

Pane kõik koostisosad pudelisse, sulge pudel ja raputa kõvasti, et kõik koostisosad omavahel korralikult seguneksid. Raputa pudelit ka alati enne igat kasutamist, et kõik korralikult seguneks. Meigieemaldusvahend on mul tavapärastelt lihtsalt tualettlaual, seega säilitamise osas ei ole ka midagi erilist tarvis teha.

Miks ma kasutan just lavendliõliga seepi ja lavendli eeterlikku õli?

Loomulikult võid kasutada ka mõnda muud oliivõliseepi ja eeterlikku õli, kuid lavendli omadused on meigieemaldusvahendi valmistamiseks minu arvates ühed parimad. Lavendliõliga seep on mõnus näo ja keha puhastamiseks ning lavendli eeterlik õli on rahustava, antiseptilise, antibiootilise, seenhaiguste- ja viirustevastase toimega. Ravib marrastusi, haavandeid, aknet ja putukahammustusi.

Aasta kasutusel olnud isetehtud meigieemalduspadjad

Tee endale ka ise meigieemalduspadjad

Kohe varsti on möödas juba aasta sellest, mil õmblesin endale ~25 meigieemalduspatja. Need on mul siiani kasutusel ja ma usun, et olen enda jalgajälge kõvasti vähendanud, kuna ma ei osta enam vatipatju (vaid lapse ninaverejooksu jaoks on mul need kodus olemas). Samas olen kindlasti ka aasta jagu vatipatjade pealt raha kokku hoidnud. Soovitan kohe kindlasti ka teil need valmis õmmelda või kui ise ei viitsi neid meisterdada, siis korduvkasutatavaid meigieemalduspatju on võimalik ka väga mitmest kohast osta.

Samuti võiksid sa proovida ka isetehtud näopesuvahtu

Kuigi ma kasutan hetkel Bioderma poolt kingituseks saadud näopesugeeli, siis need, kes sooviksin peale isetehtud meigieemaldusvahendi ka isetehtud näopesuvahtu proovida, leiavad siit blogist ka selle õpetuse.

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.