Meie kodu

1Kuna oleme elukaaslasega varsti juba 3 aastat noored majaomanikud olnud ning kogu see maja ehitamine, viimistlemine ja sisustamine on suur osa meie elust, mõtlesin teha blogisse ka selleteemalise rubriigi. Kirjutan ja jagan pilte einevatest protsessidest ja järkudest, jagan täpsemat infot, kuidas ja mis firmade kaudu mingeid asju tegime ja ostsime ning jagan ausat tagasisidet ja ka rahalist poolt. See kõik võib ehk kellelegi huvi pakkuda või keegi saab nõu ja abi, mida ja kuidas teha, mis firma poole pöörduda.

407.09 (6)Ostsime 3 aastat tagasi ehitusjärgus oleva kahekorruselise maja, mis tähendas, et maja oli küll uus, kuid “ehitusjärgus” tähendas, et kips oli seinas ja betoon oli maas, väljast oli maja ilusti korras ja tehtud, teine korrus täiesti tegemata. Lammutasime osad seinad, soojustasime garaaži ja sahvri välisfassaadi ning küttesüsteemiks valisime viimasel hetkel õnneks maakütte.

IMG_8512IMG_847320.09 (2) IMG_0961Praeguseks on meil esimene korrus valmis ehitatud – magamistuba, duširuum wc’ga, elutuba avatud köögiga ja sahver. Garaažiks mõeldud ruum on hetkel tööriistade ja mööbli hoiukoht, kuid see ruum saab kindlasti kunagi täiesti uue ilme. Ruumide sisustamine ei ole veel lõpuni valmis, kuna palju mööblit on veel puudu. Möödunud suvel tegime maja ümber korralikud mullatööd, külvasime muruseemne ning ehitasime ka suure terrassi valmis. Nüüd on vaja teist korrust tegema hakata ning õues tuleks ka aed ning lõplik haljastus koos väikese aiamaa ja grillinurgaga veel teha. Kõik see võtab aga meeletult aega!

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-maili aadressi ei avalikustata.